Firma nVidia udostępniła GeForce Experience 3.0. Jest to program służący do aktualizowania sterowników i optymalizacji gier na komputerach z kartami GeForce. Najważniejszą zmianą, widoczną od razu jest całkowicie nowy interfejs użytkownika. Panel główny jest o wiele czytelniejszy i ergonomiczny w użytkowaniu. Widok listy gier został przygotowany w postaci kafelków z okładkami gier, co na pewno ułatwi poruszanie się.

Co więcej, firma chwali się że udało się tak zoptymalizować kod, aby aplikacja działała o wiele szybciej, a przy pobiera mniej pamięci operacyjnej.

Udoskonalono aktualizację sterowników. Ulepszono funkcję Shadow Play, która stała się Share Overlay UI i pozwala na rejestrowanie rozgrywek z częstotliwością 60 klatek na sekundę w rozdzielczości do 4K. Dodano również opcję udostępniania filmów w serwisie YouTube lub strumieniowanie na żywo poprzez Twitch lub YouTube Gaming w rozdzielczości 1080p (60 klatek na sekundę).


Poprzedni artykułEuro Truck Simulator 2 – francuskie mosty w dodatku Vive la France!
Następny artykułAMD Radeon Software Crimson Edition 16.9.1 z optymalizacjami
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.