firma nVidia opublikowała dwa nowe filmy dotyczące gry Gears of War 4. Pierwszy z nich przedstawia mapę Gridlock. Drugi ujawnia tryb Strażnika oraz prezentuje rozgrywkę w trybie wieloosobowym. Gears of War 4 przedstawia historię JD Feniksa, syna legendarnego Marcusa Feniksa. Po tym, jak cudem przeżyli atak na swoją wioskę, JD Fenix i jego przyjaciele Kait i Del muszą przebrnąć przez dzikie przestrzenie planety Sera, by uwolnić najbliższych i odkryć skąd pochodzi nowy, przerażający wróg, zwany Rojem.

Gridlock jest ulubioną przez fanów mapą, która zadebiutowała w oryginalnej grze Gears of War, a następnie powracała w kolejnych częściach, czyli Gears of War 2 oraz Gears of War 3. Najnowsza odsłona mapy Gridlock to m.in. zniszczone budynki, które powoli zarastają roślinnością. W scenerii znalazło się również miejsce dla klasycznej już wieży z dzwonem.

Strażnik to powrót ulubionego przez fanów trybu rozgrywki z gry Gears of War 2, w którym celem jest utrzymanie przy życiu swojego lidera, jednocześnie doprowadzając do anihilacji wroga.

Gears of War 4

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, osoby które zakupią w terminie do 30 października 2016 roku wybraną kartę graficzną GeForce GTX lub komputer i notebooka w nią wyposażonego, otrzymają bezpłatnie grę Gears of War 4.


Poprzedni artykułTitanfall 2 rozegrany w rozdzielczości 4K na karcie graficznej Titan X
Następny artykułSAPPHIRE TriXX 6.1 z testerem chłodzenia i opcją zmiany kolorów LED
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.