Dzisiaj miała miejsce premiera gry Destiny 2 na komputery osobiste. Firma NVIDIA od dłuższego czasu współpracuje ze studiem Bungie oraz firmą Activision, aby przygotować odpowiednie sterowniki. Z tej okazji przygotowano obszerny przewodnik na temat ustawień graficznych i ich wpływu na wydajność w grze.

Od dzisiaj obowiązuje promocja: NARODZĄ SIĘ NOWE LEGENDY. W jej ramach osoby, które zakupią kartę graficzną GeForce GTX 1080 Ti lub GeForce GTX 1080, albo notebooka lub komputer w nią wyposażonego, otrzymają grę Destiny 2. Ograniczona czasowo promocja potrwa do 29 listopada 2017 roku.


Poprzedni artykułJuż dzisiaj zaczynają się Zaduszniki w grze Hearthstone
Następny artykułPawłowski i Sabat, użyczą głosów postaciom w Call of Duty: WWII
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.