NVIDIA uruchomiła nową promocję o nazwie Made To Game. Nabywcy wybranych modeli kart graficznych GeForce GTX otrzymają w zestawie nośnik SSD Kingston za darmo. Ograniczona czasowo promocja potrwa do wyczerpania się zapasów. Partnerami akcji są sklepy morele.net, Komputronik oraz x-kom.

NVIDIA Made To Game

Oto, jak wygląda promocja:

  • nabywcy wybranych modeli kart GeForce GTX 1060 3 GB lub 6 GB otrzymają nośnik Kingston A400 marki Kingston o pojemności 240 GB
  • nabywcy kart GeForce GTX 1050 lub GTX 1050 Ti otrzymają nośnik Kingston A400 o pojemności 120 GB.

Poprzedni artykułManiac zagra za Spiidiego podczas ESL Meisterschaft Summer!
Następny artykuł“Sprawiedliwość nie wymierzy się sama” – krótko o historii McCree z Overwatch
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.