Firma NVIDIA wydała nową wersję sterownika NVIDIA GeForce Game Ready Driver 384.94. Nowa wersja przynosi optymalizację oficjalnego wydania gry LawBreakers, która wspiera funkcję NVIDIA ShadowPlay Highlights. Prócz tego uaktualniono tryb ultra grafiki w grze EVE: Valkyrie, o którym pisaliśmy kilka dni temu.

Ulepszono Fortnite (Early Access), ARK: Survival Evolved (oficjalne wydanie) oraz Hellblade: Senua Sacrifice (oficjalne wydanie).

Nowa wersja sterownika Game Ready przynosi wsparcie dla trzech gier, w których wykorzystano technologie NVIDIA Gameworks.

Gra LawBreakers otrzymuje wsparcie dla funkcji NVIDIA ShadowPlay Highlights, zaś gry ARK: Survival Involved oraz Dark and Light dla funkcji NVIDIA Ansel.


Poprzedni artykułMobileLite Duo 3C – mały i uniwersalny czytnik kart microSD
Następny artykułJust Cause 3 za darmo do wypróbowania na Steam
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.