NVIDIA udostępniła sterowniki NVIDIA GeForce Game Ready Drivers 384.76. Oferują one optymalizacje dla testowej wersji gry Lawbreakers oraz produkcji dla gogli wirtualnej rzeczywistości Spider-Man: Homecoming VR. Beta testy gry LawBreakers trwają od 28 czerwca do 3 lipca 2017 rok. 20 000 wybranych użytkowników aplikacji GeForce Experience otrzymało kody w ramach nagród za korzystanie z tego oprogramowania.

Gra Lawbreakers otrzyma w dniu premiery wsparcie funkcji NVIDIA Ansel oraz NVIDIA ShadowPlay Highlights (nie są one jeszcze dostępne w wersji beta). W nowej paczce znajdziemy również nowy profil SLI dla gry FIFA 17.


ŹRÓDŁOgeforce.com
Poprzedni artykułWystartował turniej Quake World Championships – B. J. Blazkowicz w akcji
Następny artykułGenesis Nitro 550 i Nitro 330 – nowe fotele dla graczy w kolorze czerni
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.