Firma NVIDIA opublikowała sterowniki graficzne NVIDIA GeForce Game Ready Driver 441.61. Zostały one zoptymalizowane dla gier MechWarrior 5: Mercenaries i Detroit: Become Human. Pierwsza z nich to możliwość wcielenia się w pilota potężnych kombinezonów bojowych – MechWarrior. Druga natomiast to zawiła historia opowiedziana oczami trzech różnych androidów: Kary, Connora i Markusa.

Lista wyświetlaczy zgodnych ze standardem G-SYNC zawiera już ponad 60 pozycji, a najnowsze modele na niej to MSI MAG251RX oraz ViewSonic XG270.


ŹRÓDŁOnvidia.com
Poprzedni artykułDiabotical jako tytuł free2play na Epic Games Store
Następny artykułJak zaprezentowała się drużyna Virtus.pro na turnieju cs_summit 5 w Los Angeles?
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.