Firma NVIDIA udostępniła sterowniki graficzne NVIDIA GeForce Game Ready Driver 430.39. Dodano ulepszoną obsługę gry Mortal Kombat 11. Prócz tego pojawiło się wsparcie dla nowych laptopów z kartami graficznymi GeForce GTX serii 16. Nie można zapomnieć o obsłudze karty NVIDIA GeForce GTX 1650, która dzisiaj miała swoją oficjalną premierę.

Kolejną ciekawą nowością w sterownikach GeForce Game Ready Driver 430.39 jest wsparcie G-Sync dla kolejnych 7 monitorów. Mowa tutaj o takich modelach, jak:

Producent Model
Acer KG271 Bbmiipx
Acer XF240H Bmjdpr
Acer XF270H Bbmiiprx
AOPEN 27HC1R Pbidpx
Asus VG248QG
Gigabyte AORUS AD27QD
LG 27GK750F (AUSUMPM/BKRUMPN )

Gracze korzystający z kart GeForce uzyskają również do 13% większą wydajność w grze Strange Brigade przy użyciu API Vulkan. Udoskonalono także wydajność o 50% w trybie SLI w grze Anthem.


ŹRÓDŁOnvidia.com
Poprzedni artykułESL Pro League Season 9: Rozpoczynamy grupę D, w której zagra Astralis
Następny artykułDeep Diving Simulator ukaże się 27 maja 2019 roku na PC
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments