Firma NVIDIA udostępniła sterowniki graficzne NVIDIA GeForce Game Ready Driver 425.31. Najważniejszą z nowości jest wprowadzenie obsługi DirectX Raytracing (DXR) w kartach graficznych, nie mających rdzeni RT oraz Tensor. Jednakże NVIDIA zapewnia, że odpowiednio zoptymalizowano sterowniki aby gracze mogli się cieszyć technologią śledzenia promieni w czasie rzeczywistym.

Następujące karty graficzne GeForce dołączają dzisiaj do listy modeli obsługujących DXR:

Z reszty zmian w sterownikach NVIDIA GeForce Game Ready Driver 425.31 warto wspomnieć o wsparciu dla gry Anno 1800, w tym dodano profil 3D Vision dla gry Anno 1800.


ŹRÓDŁOnvidia.com
Poprzedni artykułTurniej streamerów DobreStreamy.pl w CS:GO
Następny artykułStar Wars Jedi: Fallen Order – nowa gra z uniwersum Gwiezdnych Wojen
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.