Firma NVIDIA opublikowała sterownik graficzny NVIDIA GeForce Game Ready Driver 399.07. Jest on dedykowany taki grom, jak Battlefield V, F1 2018, Immortal: Unchained, Pro Evolution Soccer 2019, Strange Brigade oraz Switchblade. Użytkownicy otrzymują dwa nowe profile SLI i dwa 3D Vision. Te pierwsze przygotowano dla produkcji F1 2018 i Immortal: Unchained, a drugie ponownie dla F1 2018 (dobra obsługa) oraz Strange Brigade (nierekomendowane).

Premiera Battlefield V została zaplanowana na 19 października. Już na początku września wszyscy chętni mogą wziąć udział w otwartych testach beta, próbując swoich sił w trybie Podboju na mapie Rotterdam lub Arktyczny Fiord. Prócz tego będzie opcja rozegrania kampanii fabularnej Wielkie Operacje w trybach Desantu i Przełamania. Otwarte testy beta Battlefield V będą dostępne od 4 września dla tych, którzy zamówili grę w przedsprzedaży, a także osób, które posiadają subskrypcję Origin Access Premier, Origin Access Basic lub EA Access. Pozostali gracze mogą dołączyć do zabawy 6 września.


Poprzedni artykułPoznań Game Arena 2018 – można już kupować tańsze bilety
Następny artykułAMD Radeon Software Adrenalin Edition 18.8.2 z obsługą gry
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.