Firma NVIDIA wydała sterowniki NVIDIA GeForce Game Ready Driver 378.78. Pojawiła się obsługa karty graficznej NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti. Dodano pełne wsparcie dla techniki NVIDIA Ansel w grze Ghost Recon: Wildlands. Najnowszy sterownik Game Ready jest zoptymalizowany pod kątem gier DirectX 12.

Poprzez poprawki w kodzie sterownika oraz współpracy z twórcami gier, firmie NVIDIA udało się zapewnić wzrost wydajności w grach DirectX 12 o średnio 16% (1). Przykłady:

  • Ashes of the Singularity – 9%
  • Gears of War 4 – 10%
  • Hitman – 23%
  • Rise of the Tomb Raider – 33%
  • Tom Clancy’s The Division– 4%

Zaktualizowano również profile SLI w grach: Deus Ex: Mankind Divided, Titanfall 2 i Tom Clancy’s The Division.


Poprzedni artykułIntel Extreme Masters Katowice 2017 – a oto najciekawsze cosplaye
Następny artykułQuake Champions – uruchomiono zapisy do zamkniętej bety
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.