Firma nVidia ogłosiła wydanie sterowników nVidia GeForce Game Ready Driver 368.81. Wprowadzono sporo udoskonaleń, związanych z obsługą okularów HTC Vive i Oculus Rift. Do tego nowe sterowniki przynoszą wsparcie i lepszą wydajność dla takich gier, jak: NVIDIA VR Funhouse, Everest VR, Obduction, Raw Data i The Assembly.

Wymienione tytułu zostały przygotowane pod wirtualną rzeczywistość. A wspomniany tytuł nVidia VR Funhouse można pobrać i całkowicie bezpłatnie z niego korzystać. Nie zapomnijmy także o bardzo ważnej nowości, jaką jest technologia Ansel. Pozwala ona na robienie zdjęć z dowolnej pozycji kamery w grze. Aktualnie działa to tylko w tytule Mirror’s Edge Catalyst, ale być może niedługo pojawią się następne gry to obsługujące.


Poprzedni artykułDigital Extremes świętuje sukces wydarzenia TennoCon 2016
Następny artykułEVGA GTX 1060 SC na pierwszych zdjęciach w wersji mini-ITX
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.