Firma nVidia ogłosiła wydanie sterowników nVidia GeForce Game Ready Driver 368.39. Zostały one przygotowane z myślą o grach Mirror’s Edge Catalyst i Edge of Nowhere, a także dodają obsługę karty graficznej nVidia GeForce GTX 1070. Prócz tego naprawiono problemy zacinania się w grze Total War: Warhammer, aczkolwiek nadal brakuje profilu SLI, na który czekają gracze. Może to powodować pewne artefakty na ekranie, jeżeli ktoś posiada włączoną obsługę V-Sync.

Oto krótki film z rozgrywki w Mirror’s Edge Catalyst na najwyższych detalach na karcie GeForce GTX 1080 i najnowszych sterownikach graficznych.

Oczywiście nadal pozostało kilka innych błędów do rozwiązania:

  • Zła obsługa wentylatora w karcie GeForce GTX 1080
  • Biały ekran podczas ładowania się gry Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
  • Błąd w DirectX, który ujawnia się, jeżeli posiadamy Mirror’s Edge Catalyst z włączonym SLI i systemem Windows 8.1

ŹRÓDŁOanandtech.com
Poprzedni artykułEdge of Nowhere udostępnione na platformę Oculus Rift
Następny artykułInicjatywa Augumented Future ulepszy ludzkie życie
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.