Firma nVidia ogłosiła wydanie sterowników nVidia GeForce Game Ready Driver 364.72. Sterowniki posiadają certyfikat WHQL i należą do serii Game Ready, co sugeruje ich zoptymalizowanie dla gier. Dodano kompatybilność z zestawami wirtualnej rzeczywistości: Oculus Rift i HTC Vive. Wprowadzono poprawki i optymalizacje dla gier EVE: Valkyrie, Chronos i Elite Dangerous, związane bezpośrednio z VR. Udoskonalono także pakiet bibliotek nVidia VRWorks, który jest wymagany do uruchomienia zestawu wirtualnej rzeczywistości.

Pojawiło się sporo optymalizacji dla gier: Quantum Break, Killer Instinct, Dark Souls III (ta gra otrzymała również profil SLI), a także Paragon. Naprawiono sporo błędów w grach i systemie Windows 10.


Poprzedni artykułAMD Radeon Software Crimson Edition 16.3.2 z nowościami
Następny artykułPHILIPS 275P4VYKEB – monitor o rozdzielczości 5K
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.