NVIDIA udostępniła sterowniki graficzne NVIDIA GeForce Game Ready 387.92 WHQL. Dodano pełną obsługę gry Middle-earth: Shadow of War. Sterownik ten zawiera również optymalizacje dla gier ARKTIKA.1 oraz The Evil Within 2, a także zapewnia duże przyrosty wydajności w grze Forza Motorsport 7.

Wynosi on od 25% do 50% w zależności od posiadanych podzespołów.

Gra ARKTIKA.1 to tytuł w pełni napisany dla wirtualnej rzeczywistości. Jest to pierwszoosobwa strzelanka, opracowana przez autorów gry Metro i zaprojektowana na wyłączność dla Oculus Touch.


Poprzedni artykułNZXT CAM 3.5 – nowa wersja oprogramowania monitorującego
Następny artykułTEKKEN 7 – świetna kontynuacja serii czy wielkie rozczarowanie?
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.