NVIDIA udostępniła aplikację GeForce Experience 3.6. Jest to oficjalne narzędzie firmy do zarządzania oprogramowaniem typu sterowniki i gry oraz kartami graficznymi GeForce. W najnowszej wersji dodano oficjalne wsparcie dla interfejsów Vulkan oraz OpenGL. Ma to być przydatne podczas wykorzystywania funkcji ShadowPlay, zrzutu ekranu, nagrywania obrazu i strumieniowania.

Nowa funkcja tyczy się szczególnie gier DOOM oraz Minecraft, które posiadają naprawdę ogromną liczbę użytkowników.

Prócz tego dodano wspólny ekran strumieniowania. Przebudowano interfejs wgrywania filmów i zdjęć. Użytkownicy usług YouTube i Twitch mogą od teraz kontrolować wszystkie opcje ze wspomnianego nowego ekranu oraz logować się do tych usług.

Udoskonalono także eForce Experience Gallery, poprzez dodanie historii wykonanych czynności.


ŹRÓDŁOtechpowerup.com
Poprzedni artykułGeForce GT 1030 – kolejne wersje kart low-profile wyciekły do sieci
Następny artykułTenda N301 – kolejny router z bezproblemową konfiguracją
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.