Modder RayRoD TV przygotował bardzo ciekawą modyfikację do gry No Man’s Sky. Poprawia ona wygląd praktycznie wszystkich elementów w grze. Dodano ponad 2000 proceduralnych biomów, zmieniono ekosystemy, poprawiono budowę terenu, czy o wiele lepsze warunki pogodowe. Poszerzono paletę kolorów oraz udoskonalono wizualnie całą grę. Co by nie mówić, gra wygląda teraz dokładnie tak, jak podczas prezentacji na targach E3 2014.

Modder RayRoD TV poświęcił na to 5000 godzin i pewnie zejdzie mu się wiele kolejnych. Mówiąc szczerze, to musiał mieć jeszcze kogoś do pomocy, ponieważ przyjmując pewien czas pracy, samodzielnie musiałby siedzieć po prawie 20 godzin dziennie.

Zresztą, sami zobaczcie zrzuty ekranu z gry oraz film.


ŹRÓDŁOdsogaming.com
Poprzedni artykułHama PR-2120 – niedrogi zestaw głośników o mocy 20 W
Następny artykułASUS XG Station Pro – nowa zewnętrzna stacja na karty graficzne
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.