Perfect World Entertainment ogłosiło, że gra Neverwinter otrzyma dodatek o nazwie Tomb of Annihilation. Za produkcję będzie odpowiedzialne studio Cryptic Studios, a rozszerzenie pojawi się już 25 lipca 2017 roku. Poprzedni dodatek o nazwie Shroud of Souls ukazał się w ubiegłym miesiącu.

Neverwinter: Tomb of Annihilation zabierze gray do dżungli Chult. Odwiedzą oni loch Tomb of the Nine Gods (zabawa dla pięciu osób) i zapolują na różne potwory oraz nagrody. Będzie można spotkać nieumarłych. Dodatkowo twórcy dodadzą dinozaury, jako wierzchowce.


Poprzedni artykułAMD udostępniło zdjęcie rdzenia graficznego Vega
Następny artykułFIFA 18 zadebiutuje 29 września 2017 roku z twarzą Cristiano Ronaldo
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.