Natus Vincere – Niespodziewany, gwałtowny spadek formy?

0
37
Natus Vincere
fot. s1mple at StarLadder

Ostatnie wyniki Natus Vincere rozczarowują. Zespół Oleksandra „s1mple” Kostylieva nie prezentuje takiego poziomu, jak chociażby podczas IEM Katowice 2020. Czy możemy mówić o gwałtownym załamaniu formy?

Ostatnie spotkania Na’Vi

Podczas ostatnich pięciu meczów w ESL One: Road to Rio – CIS, rosyjsko-ukraińska formacja wygrała zaledwie…dwa. Dało to im rozczarowujące miejsca 7-8. Dotkliwe porażki na Virtus.pro, Syman, oraz HardLegion mogły spowodować lekkie rozgoryczenie. Czy jest to moment w którym, wciąż drugi zespół rankingu HLTV, jest w dołku formy? Na ten moment ciężko coś więcej powiedzieć na ten temat, kluczowe będą najbliższe mecze, które mogą nam dać wiele do zrozumienia. To wtedy będzie można wyciągać wnioski co stało się ze zwycięzcą IEM Katowice 2020.

Najbliższe spotkania Na’Vi

Już 28 maja wystartuje DreamHack Masters Spring 2020 – Europe, które wydaje się będzie sprawdzianem generalnym obecnej dyspozycji tego zespołu. Na inauguracje, będą musieli zmierzyć się z odbudowanym fińskim ENCE, które podczas ostatnich pięciu meczów, przegrało tylko jeden. Oprócz tego w swojej grupie Natus Vincere zagra przeciwko Ninjas in Pyjamas, i Team Vitality.

Mecze można oglądać podczas oficjalnej transmisji na kanale DreamHack.

Tekst o DreamHack Masters Spring 2020 – Europe.

Podsumowanie

Wydaję się, że jeszcze za wcześnie na wyciąganie pochopnych wniosków oraz skreślanie tego zespołu z grona faworytów najbliższego DreamHacka. Najbliższe mecze pokażą, na co w tym momencie stać rosyjsko-ukraińską formację.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments