The Division, jedna z bardziej znanych części potężnej serii Tom Clancy’s, 5 grudnia wzbogaciła się o kolejnego dużego update’a. Nawet bardzo dużego, bo jak twierdzi Ubisoft, największego w historii. Obowiązuje on na wszystkich platformach. Został on wypuszczony pod nazwą 1.8.

Dodano nową część mapy, a mianowicie West Side Pier, którą możemy ogrywać przy okazji dwóch nowych trybów o nazwach Skirmish i Resistance. Podzielona została na dwie strefy: Piers North i Piers South. Dodatkowo, jest tam nowa kryjówka dla Agentów, w której możemy używać huba społeczności. Maksymalna liczba „leveli” w trybie PVP została podniesiona do 99, gdzie wcześniej wynosiła zaledwie 40.

Skirmish jest niczym innym, jak Team Deathmatchem. Rywalizują w nim dwa czteroosobowe zespoły i wygrywa ten, która zdobędzie więcej zabójstw. Natomiast Resistance to typowy survival znany np. z Warframe’a, czyli musimy wytrzymać jak największą ilość czasu przeciw botom.

Pełna lista zmian jest tutaj, natomiast ja oceniam je bardzo pozytywnie. Dobrze, że studio dodaje tego typu aktualizacje i zapewnia graczom więcej rozrywki przy ich tytule.


Poprzedni artykułShuttle XPC Cube SZ270R9 – czyli kolorowa kostka z dużymi możliwościami
Następny artykułSteam Winter Sale 2017, czyli zimowa wyprzedaż na Steam