Gra Middle-earth: Shadow of War cały czas jest w produkcji. Kilka dni temu współpracę nad tytułem ogłosiło kilka firm: NVIDIA, Warner Bros. Interactive Entertainment i Monolith Productions. Dzięki nawiązaniu kontaktów z innymi firmami, gra będzie potrafiła wykorzystać pełną wydajność kart graficznych NVIDIA GeForce GTX serii 10. Deweloperzy pracują obecnie nad optymalizacją, stabilnością i finalizacją obsługi funkcji oraz technik kart GeForce GTX.

Middle-earth: Shadow of War będzie obsługiwać narzędzie do wykonywania fotografii w grach NVIDIA Ansel. Firma NVIDIA prowadzi również prace ze studiem Monolith nad innymi zaawansowanymi funkcjami dla platformy PC, takimi jak oświetlenie HDR, które pozwala wyświetlić większy zakres kolorów i poziomów jasności, czyniąc grę bardziej realistyczną i immersyjną.


Poprzedni artykułNVIDIA wprowadza nowe funkcje do gry PlayerUnknown’s Battlegrounds
Następny artykułAnno 1800 zostało zapowiedziane podczas Gamescom 2017
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.