Nocturnal Pictures udostępniło kilka dni temu film Max Payne Retribution. Produkcja trwa 45 minut i zebrała już sporo pozytywnych recenzji, zarówno od użytkowników, jak i branżowych specjalistów. Reżyserem jest Leroy Kincaide, który opracował również scenariusz oraz zagrał rolę głównego bohatera.

Max Payne to nowojorski policjant, który prowadzi prywatne śledztwo po brutalnym morderstwie swojej żony i córki. Zostali oni zamordowani przez bandytów będących pod wpływem nieznanego wcześniej syntetycznego narkotyku o nazwie Valkiria. Max próbuje rozwikłać całą zagadkę, ale pakuje się w jeszcze większe kłopoty.

Film Max Payne Retribution posiadał budżet w wysokości 1500 funtów. Pieniądze zostały zebrane w internetowej zbiórce IndieGoGo. W filmie wystąpili jeszcze Joan James Muixi, Gracie Tyrrell oraz Jon Campling.


Poprzedni artykułAshraf Ismail ujawnia informacje o Assassin’s Creed: Origins
Następny artykułBeyond Skyrim: Bruma – miasto Bruma i okolice z Cyrodill w Skyrim
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.