Studio Traveller’s Tales wprowadziło do gry LEGO Worlds sporą aktualizację 1.1. Najważniejszą zmianą jest tryb sandbox, w którym odblokowane są wszystkie narzędzia, obiekty oraz klocki. Dzięki temu gracze mogą bez problemów wybudować, to o czym marzą. Prócz tego użytkownicy mogą generować świat i zmieniać go pod swoje wyobrażenie.

Prócz tego dodano opcję kopiowania już obecnych konstrukcji na inne miejsce, w tym fragmentów. Deweloperzy umożliwili także zmianę kolorów klocków.

LEGO Worlds w trybie sandbox nie posiada samouczka, ale wiele osób powinno dzięki temu móc się wszystkiego szybko nauczyć. Gra jest bardzo podobna do Minecrafta.


Poprzedni artykułAGESA 1.0.0.6 – czyli aktualizacja mikrokodów pamięci dla AM4
Następny artykułPremiera Red Dead Redemption 2 przesunięta na wiosnę 2018 roku
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.