Kwalifikacje ESL Mistrzostwa Polski: Izako Tigers przegrywa z ROGAL DHL

0
363
esl mp s17 start 1
esl mp s17 start 1

W dzisiejszym meczu kwalifikacji ESL Mistrzostw Polski, drużyna Izako Tigers zagrała z zespołem ROGAL DHL.

Kwalifikacje ESL Mistrzostwa Polski: Izako Tigers przegrywa z ROGAL DHL 0:2

Pierwszą mapą był Mirage, wybrany przez samych zawodników drużyny Piotra “Izaka” Skowyrskiego. Runda pistoletowa wpadła na konto ROGAL DHL i później zaczęli powiększać swoją przewagę, ale w końcu drużyna Izaka odpowiedziała wygraną rundą, a co więcej zremisowali mecz, 3:3 i następnie wyszli na prowadzenie. Zespół Adriana “Zorina” Kołodziejskiego powrócił do meczu. Pierwsza połowa meczu była wyrównana, szczególnie końcówka i w rezultacie to ROGAL DHL wygrał połowę wynikiem 8:7.

Drugą połowie lepiej zaczęli zawodnicy Izako Tigers, którzy wygrali rundę pistoletową, a następnie na prowadzenie. W drugiej części mecz był również bardzo wyrównany, każda z drużyn wygrywała swoje rundy, ale pod koniec spotkania nieco lepiej zaprezentowali się Mikołaj “Miki z Afryki” Szemraj i jego koledzy, którzy wygrali 16:13.

Pora na mapę drugą, czyli Train

Mecz na mapie Train rozpoczął się od wygranej rundy pistoletowej przez drużynę Izako Tigers, 1:0. Mimo wygranej pierwszej rundy, gracze ROGAL DHL wygrali kolejną, mieliśmy już remis, 1:1. Drużyna Adriana “Zorina” Kołodziejskiego wyszła na prowadzenie, ale ponownie mieliśmy remis, 3:3. Początek meczu był wyrównany, jednak w pewnej chwili z przewagą dla ekipy Rogal DHL, 7:4. Następnie Izak ze swoimi kolegami powracali do meczu i wygrali trzy rundy z rzędu, 7:7. Pierwsza połowa wygrana przez Izako Tigers wynikiem 8:7.

Runda pistoletowa w drugiej połowie została wygrana przez zespół Pawła “Saju” Pawelczaka, czyli Izako Tigers, 9:7. ROGAL DHL grali naprawdę dobrze, mieli kontrolę mapy, 9:13. W rezultacie Izako Tigers przegrywają z ROGAL DHL 16:11.

Izako Tigers vs. ROGAL DHL – de_Mirage [13:16]
Izako Tigers vs. ROGAL DHL – de_Train [11:16]

Pomimo porażki, Piotr “Izak” Skowyrski i jego koledzy nie odpadają z walki o awans. “Tygrysy Izaka” zagrają w drabince przegranych.


Poprzedni artykułIntel Core i7-8700K podkręcony do 7344 MHz. Nowy rekord SuperPi 32M
Następny artykułTarik “tarik” Celik oficjalnym zawodnikiem drużyny MIBR
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.