Serwis HotHardware.com przygotował 94% zniżkę na kurs przygotowujący CompTIA A+. Jeżeli nie kojarzycie tego, to jest międzynarodowy certyfikat potwierdzający podstawowe umiejętności z zakresu obsługi komputera, systemu operacyjnego, bezpieczeństwa, znajomości sprzętu, sieci komputerowych, urządzeń drukujących oraz rozwiązywania problemów. Do otrzymania certyfikatu potrzebne jest zdanie dwóch egzaminów: 220-801 CompTIA A+ Certification Exam i 220-802 CompTIA A+ Certification Exam.

Oferta 29 dolarów w serwisie jest ważna jeszcze przez 5 dni, dlatego każdy kto chce zdawać samodzielnie wspomniane egzaminy, powinien się pospieszyć. Normalna cena materiałów przygotowujących do CompTIA A+ wynosi 499 dolarów.


ŹRÓDŁOshop.hothardware.com
Poprzedni artykułTransport Fever startuje na targach Gamescom z nowym zwiastunem
Następny artykułElectronic Arts szykuje nowy wygląd klienta Origin
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.