Firma NVIDIA rozpoczęła konkurs kolejny konkurs w ramach inicjatywy Akademia GeForce Garage. Ma on na celu pomóc kilku osobom zmodyfikować i ulepszyć ich komputery. Wszyscy chętni muszą opublikować zdjęcie swojego komputera na własnym koncie Instagram dodając hasztag #GFGACADEMY. Następnie należy uzupełnić formularz zgłoszeniowy na stronie konkursowej.

Trzeba podać jego pełną specyfikację i odpowiedzieć na pytania odnośnie jego głównego przeznaczeni. Do tego trzeba podać swoje oczekiwania względem finalnego wyglądu obudowy.

Spośród nadesłanych zgłoszeń wybranych zostanie 5 komputerów. Trafią one w ręce specjalistów i zostaną poddane modernizacjom. Ich właściciele zostaną oczywiście zaproszeni do wzięcia udziału w inicjatywie Akademia GeForce Garage. Będą tym samym pomagać w przemianach swojego sprzętu. Przebieg modernizacji zostanie zaprezentowany w mediach społecznościowych.

Zgłoszeń do konkursu można dokonywać przez wspomniany wcześniej formularz kontaktowych do dnia 19 grudnia 2018 roku włącznie.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments