Gigabyte ogłosiło konkurs, w którym należy zaprojektować tapetę nawiązującą tematyką do gier FPS. Twórcy najciekawszych prace, które zdobędą największą liczbę głosów, otrzymają atrakcyjne nagrody: kartę graficzną Gigabyte GeForce GTX 770 4GB, klawiaturę mechaniczną Aivia Osmium oraz mysz dla graczy Aivia Krypton.

Konkurs Gigabyte - zaprojektuj tapete nawiazujaca tematyka do gier FPS

Warunki uczestnictwa w konkursie:

  • Przygotowany projekt tapety, w rozdzielczości przynajmniej 1920×1080 punktów, należy udostępnić na profilu GIGABYTE VGA w serwisie Facebook.
  • Wszystkie prace muszą być wykonane przez zgłaszających z pełnym uszanowanie praw autorskich. GIGABYTE zastrzega możliwość weryfikacji prac potencjalnych zwycięzców.
  • Projekt tapety może być wykonany za pomocą dowolnego oprogramowania.
  • Zwycięzcy loterii zostaną poinformowania za pomocą emaila i/lub wiadomości przesłanej w serwisie Facebook.
  • Ostateczny termin nadsyłania prac konkursowych upływa 15 października 2013 roku.

Dodatkowo osoby biorące udział w głosowaniu mają szansę na wygranie jednej z trzech gier: Tom Clancy’s Splinter Cell Blacklist Paladin Multi-Mission Aircraft Editions.

Więcej informacji na temat konkursu GIGABYTE można znaleźć na stronie:
Pytania i uwagi dotyczące konkursu można zamieszczać na: http://bit.ly/18W3VQZ


Poprzedni artykułTP-Link TL-WA750RE – wzmacniacz sieci dla niewymagających
Następny artykułCooler Master V8 GTS – pionowa komora parowa w systemie chłodzenia procesorów
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.