Kolejne zmiany w Natus Vincere, Ladislav „GuardiaN” Kovács na ławce rezerwowych!

2
68
Fot. StarLadder / Igor Bezborodov

Ponowne zmiany składu w Natus Vincere. Słowacki zawodnik, Ladislav „GuardiaN” Kovács na ławce rezerwowych, a za niego do składu ukraińskiej formacji przychodzi zawodnik Ilya „Perfecto” Zalutskiy z Syman Gaming.

Ladislav „GuardiaN” Kovács do Natus Vincere przyszedł z FaZe Clan jeszcze we wrześniu 2019 roku, ale nie potrafił odnaleźć się w zespole i to było widoczne podczas turnieju EPICENTER 2019 rozgrywanym w stolicy Rosji – Moskwie.

Co o samym, byłym zawodniku Syman Gaming można powiedzieć? Zagrał m.in. podczas Starladder Major Berlin 2019 i już wtedy prezentował się bardzo dobrze.

Skład Natus Vincere:

Oleksandr „s1mple” Kostyliev
Egor „flamie” Vasilev
Denis „electronic” Sharipov
Kirill „Boombl4” Mikhailov
Ilya „Perfecto” Zalutskiy
Andrey „B1ad3” Gorodenskiy – trener


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] 2019 roku opuścił on zespół amerykańskiej organizacji – FaZe, a następnie powrócił do Na’Vi, gdzie jego przygoda trwała zaledwie kilka miesięcy. Wtedy nastąpił przełomowy moment i Słowak został przesunięty na ławkę, a tym samym […]

trackback

[…] przygoda z tą organizacją nie zakończyła się sukcesami. Po kilku miesiącach zastąpił go w pierwszym składzie Ilya „Perfecto” Zalutskiy. Doświadczony snajper nie musiał długo czekać […]