Studio Tripwire Interactive ogłosiło wydanie gry Killing Floor 2. Jest to następca słynnej pierwszej części sprzed kilku lat. Akcja tytułu mam miejsce w niedalekiej przyszłości. Opowiada o grupie doskonale wyszkolonych żołnierzy, którzy walczą z hordami krwiożerczych mutantów. Stwory te są efektem różnych eksperymentów medycznej korporacji Horzine Biotech.

W Polsce produkcja zostanie wydana przez studio Techland. Wersja dla komputerów otrzyma metalowe pudełko, Killing Floor oraz Killing Floor 2 Deluxe, ścieżkę dźwiękową, cyfrowy album, dodatkową postać oraz bonusowe przedmioty dla bohaterów.


Poprzedni artykułJak wyłączyć aktualizacje automatyczne w Windows 10 Pro?
Następny artykułDodatek The War Within do gry Warframe bije rekordy popularności
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments