Electronic Arts przygotowało dla fanów Battlefield 1 nie lada niespodziankę. Otóż w dniach 12 – 21 października będą robione dwugodzinne transmisje na żywo. Pora dla niektórych osób może być zbyt późna bo wybrano godziny 22:00 – 01:00 w nocy. Jednym słowem 10 dni 3 godzinnych transmisji, który nie warto przegapić. A co będzie pokazywane?

Zaprezentowane zostaną wszystkie mapy – od Pustyni Synajskiej po Salonowy Blitzkrieg. Deweloperzy zagrają we wszystkie dostępne tryby, łącznie z z Operacjami i Gołębiami Wojennymi. W transmisjach wezmą udział członkowie społeczności Battlefield oraz specjalni goście.


ŹRÓDŁObattlefield.com
Poprzedni artykułDungeon Keeper dostępna za darmo na platformie Origin
Następny artykułShadow Warrior 2 – Lo Wang ponownie wkracza do akcji
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.