Zespół Jujubee z okazji Świąt Bożego Narodzenia, wysłał czterem przywódcom państw noworoczne pocztówki. Cała akcja ma na celu promocję gry Realpolitiks, która ukaże się już w lutym 2017 roku. Tytuł pozwala mierzyć się z problemami współczesnego świata, ukazuje widoczne i niewidoczne granice geopolityczne oraz umożliwia korzystanie z zasobów i możliwości danego kraju i jego siły gospodarczej, aby wpływać na relacje międzynarodowe.

Realpolitiks

Do Donalda Trumpa – Prezydenta-elekta Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej:

Szanowny Panie Trump!

Zarządzanie państwem jest olbrzymim wyzwaniem. Gra Realpolitiks trafi na komputery PC i Mac już w lutym 2017 roku. Tytuł ten umożliwi Panu przećwiczenie wpływu Pana przywództwa na aktualne wewnętrzne i zewnętrzne zagadnienia oraz na strukturę geopolityczną obecnego świata. Panie Prezydencie.

Sprawmy, żeby gry znów były wspaniałe!

Realpolitiks

Do Angeli Merkel – Kanclerza Republiki Federalnej Niemiec:

Szanowna Pani Merkel!

Jak zapewne Pani doskonale wie, polityka jest pełna niespodzianek i czasem ciężko przewidzieć dalekosiężne skutki swoich decyzji. Na szczęście już w lutym 2017 roku na platformach PC i Mac ukaże się gra Realpolitiks. Może Pani wykorzystać mechanizmy tego tytułu do symulowania jak Pani decyzje polityczne i strategia rządu będą wpływać na Pani kraj oraz na stosunki międzynarodowe.

Realpolitiks

Do Baracka Obamy – Prezydenta Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej:

Szanowny Panie Obama!

Istnieje życie po prezydenturze.

W grze Realpolitiks, która na rynek trafi już w lutym 2017 roku, nie musi Pan iść na emeryturę! Może Pan pozostać przywódcą Stanów Zjednoczonych Ameryki i wciąż mierzyć się z wewnętrznymi i zewnętrznymi wyzwaniami oraz brać aktywny udział w polityce i relacjach międzynarodowych!

Realpolitiks

Do Władimira Putina – Prezydenta Federacji Rosyjskiej:

Szanowny Panie Putin!

Rządzenie krajem jest czasochłonne, trudne i wymaga pełnej uwagi przywódcy. Na szczęście już w lutym 2017 na komputerach PC i Mac ukaże się gra Realpolitiks. To najbardziej przystępna i przemyślana strategia czasu rzeczywistego osadzona we współczesnych realiach, która sprawia, że polityka staje się nieco łatwiejsza.

Realpolitiks


Poprzedni artykułSerious Sam VR: The First Encounter dostępne w Steam Early Access
Następny artykułWarframe otrzymuje darmowy dodatek The Glast Gambit
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments