Studio Jujubee udostępniło darmową aktualizację do gry Realipolitiks. Zapewnia ona dodatkowe funkcje oraz projekty, które odblokowują większe możliwości dla kraju prowadzonego przez gracza. Drzewko technologiczne “Outsourcingu” pozwoli graczom wygenerować więcej punktów akcji, które będą szczególnie przydatne w późniejszych etapach gry. Dodatkowo, drzewko projektów wojskowych o nazwie “Zaawansowany import broni” zostało ulepszone.

Dzięki temu zapewniono graczom możliwość importowania jednostek transportowych dających większą mobilność nawet we wczesnych etapach gry.

Od teraz także gracze będą mogli zmienić nazwę i flagę dowolnego narodu przed rozpoczęciem gry. Dodatkowo wprowadzono opcję oddawania prowincji krajom, które wysuwają co do nich roszczenia. Umożliwi to polepszenie relacji.

Realpolitiks to przystępna strategia czasu rzeczywistego na ogromną skalę, w której możesz zostać przywódcą każdego współczesnego państwa. Zmierz się z problemami współczesnego świata, poznaj widoczne i niewidoczne granice geopolityczne, skorzystaj z mocy swojego kraju i jego siły gospodarczej, aby wziąć udział w konfliktach militarnych i rozmowach międzynarodowych.


ŹRÓDŁOsteamcommunity.com
Poprzedni artykułDungeons II za darmo na GOG.com w lutym 2018
Następny artykułBlizzard świętuje nadejście roku Psa w grze Overwatch
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.