Intel udostępnił sterowniki graficzne Intel Graphics Driver for Windows 15.60. Wprowadzono pełną obsługę systemu Windows 10 Fall Creators Update. Wprowadzono również obsługę szerokiej gamuty kolorów. Dla procesorów Coffee Lake z kartami graficznymi HD GRaphics 620 oraz Kaby Lake z HD Graphics 620 lub lepszymi dodano obsługę HDR. Dzięki temu możliwe jest oglądanie kanałów Netflix HDR i YouTube HDR.

Pojawiła się również opcja Windows Mixed Reality oraz naprawiono sporo błędów. Dodano także wsparcie dla sprzętowego dekodowania i przetwarzania obrazu z użyciem DirectX 12.


ŹRÓDŁOanandtech.com
Poprzedni artykułGry tańsze nawet o 50zł, czyli jak przewalutowanie wpłynęło na Steam
Następny artykułStar Wars: Battlefront 2 – druga część z sagi Gwiezdnych Wojen
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.