Z okazji okrągłej rocznicy 50 paczki gier, Indie Royale przygotowało specjalną promocję dla wszystkich graczy – The Golden Jubilee Bundle. A w niej 6 różnych gier za aktualnie minimalną kwotę 1.50 Euro: Ballads of Reemus: When the Bed Bites, Star Hammer Tactics, Akaneiro: Demon Hunter, Bird Assassin, Amazing Zombie Defense and Zombie Football Carnage. Jeżeli zdecydujemy się zapłacić 4 Euro i więcej otrzymamy bonusowy album CoLD SToRAGE: Tik Tak. Dodatkowo wszyscy subskrybenci otrzymali na maila dwa klucze, które mogą wykorzystać dla siebie lub komuś podarować w prezencie. Do końca pozostały jeszcze tylko dwa dni.

Źródło: indieroyale.com

Poprzedni artykułAMD A4-1350 – nowy 4-rdzeniowy APU klasy Elite Mobility
Następny artykułnVidia Forceware 327.23 dla systemów Windows z dwoma nowymi profilami SLI i strumieniowaniem z karty graficznej na konsolę Shield
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.