IEM Cologne 2021: MICHU przegrywa, mantuu wygrywa

0
10
ESL Pro League Season 14
Fot. Good Game League - Maciej Kołek

Jeden Polak wygrywa, drugi Polak przegrywa. Tak można podsumować pierwsze mecze międzynarodowych drużyn, w których składzie grają Polacy na IEM Cologne 2021.

Evil Geniuses, w składzie którego gra Michał “MICHU” Muller rozpoczęło mecz po stronie atakującej i od samego początku ze strony amerykańskiej formacji wyróżniał się polski zawodnik, a podopieczni dapsa wyszli na prowadzenie 4:0. Wydawało się, że mogą jeszcze bardziej zaznaczyć swoją, początkową dominację, ale jednak FaZe Clan odpowiedział trzema rundami wygranymi z rzędu. Następnie faktycznie, Evil Geniuses odpowiedziało dwoma zwycięstwami, 6:3. Później jednak ponownie cztery rundy z rzędu wpadły na konto Finna “karrigana” Andersena i jego kolegów, którzy pierwszą część meczu zakończyli zwycięstwem 8:7.

Po zmianie stron, runda pistoletowa wygrana została przez reprezentantów amerykańskiej organizacji i ponownie mieliśmy remis 8:8, a nawet MICHOWI i jego kolegom udało się wyjść na trzyrundowe prowadzenie 11:8, ale nie na długo, bo ponownie odpowiedzieli podopieczni RobbaNa, 11:11. Pod koniec pierwszej połowy, udało się zdobyć jeszcze jeden punkt, ale to było za mało, bowiem Russel “TwistZz” Van Dulken i jego zespół właśnie pod koniec rywalizacji był zdecydowanie lepszy pokonując w rezultacie Evil Geniuses 16:12.

W drugim meczu, w którym Mateusz “mantuu” Wilczewski zagrał przeciwko brazylijskiej formacji TeamOne, OG Esports pewnie pokonało swoich rywali, wychodząc po pierwszej połowie na prowadzenie 11:4. W drugiej połowie Brazylijczycy wygrali rundę pistoletową i kolejne dwie, ale OG było zdecydowanie lepsze i pewnie pokonało swoich rywali 16:6.

Zapraszamy do relacji na temat Intel Extreme Masters Cologne 2021. Transmisja z polskim komentarzem na kanale ESL.Polska


Poprzedni artykułIntel Extreme Masters Cologne 2021 – mecze, wyniki, tabela, relacja
Następny artykułIEM Cologne: NiP oraz Team Vitality z awansem do fazy głównej
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments