Finały CS:GO podczas Intel Extreme Masters Katowice 2017 już za niecały miesiąc. A tymczasem mogliśmy poznać pełną obsadę komentatorską anglojęzycznej transmisji. Będzie to aż 11 znanych osobistości, ze świata esportu: OJ Borg, Alex Machine Richardson, Chad Spunj Burchill, Janko YNk Paunovic, Joona Natu Leppanen, Henry HenryG Greer, Matthew Sadokist Trivett, James Moses O’Toole, Lauren Pansy Scott, Mitch Uber Leslie, Pala Gilroy Sen, Prius i sapphiRe.

IEM Katowice 2017

Finały 11. sezonu Intel Extreme Masters 2017 Katowice potrwają dwa weekendy. 25-26 lutego w Spodku toczyć się będą finały turnieju League of Legends, w którym o 150 000 dolarów rywalizować będzie osiem zespołów z całego świata. Tydzień później na wielkiej scenie zaprezentują się najlepsi gracze Counter-Strike: Global Offensive i StarCraft II. Już 3 – 5 marca w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym pojawią się światowe gwiazdy. Towarzyszyć im będą targi IEM Expo, na których znajdą się stoiska największych marek z branży IT, gier i przemysłu rozrywkowego.


ŹRÓDŁOpl.intelextrememasters.com
Poprzedni artykułKolejne przecieki dotyczące cen procesorów AMD Ryzen
Następny artykułAMD Ryzen i tajemniczy znak “X” w oznaczeniach procesorów
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.