Humble Bundle przygotowało promocję o nazwie Humble Software Bundle Software for PC Lovers. Jest ona o tyle ciekawa, że zawiera w sobie sporo dobrego oprogramowania. Docenią ją osoby profesjonalne, które wiedzą jak je wykorzystać. Za 1 dolara można otrzymać: System Mechanic 16.5 (roczna licencja dla nowych klientów), AirParrot 2 (dwupak) – dożywotnia licencja oraz EaseUS Partition Master Pro 11.9.

Za średnią kwotę dostanie się: DAEMON Tools Pro 8 Lifetime (dożywotnia licencja dla 3 komputerów), Backblaze Online Backup (6 miesięcy nielimitowanych kopii zapasowych) oraz 3DMark Advanced Edition.

Za 12 dolarów można mieć natomiast: PCMark 8 Advanced Edition, VRMark Advanced Edition, Dashlane Premium (licencja na jeden rok tylko dla nowych użytkowników).


Poprzedni artykułStar Wars Humble Bundle III, czyli pełno gier z Gwiezdnych Wojen za niewielkie pieniądze
Następny artykułPierwsze “oficjalne” screeny AMD Ryzen z CPU-Z
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.