Serwis Humble Bundle uruchomił promocję o nazwie Humble Software Bundle. Znajduje się w niej 10 różnego rodzaju oprogramowania. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Płacąc jednego dolara otrzymamy CloudApp Pro (licencję na 6 miesięcy), Soda PDF Home Version 9 Home License oraz MAGIX Music Maker $30 In-App Voucher. Dopłacając do średniej kwoty dostaniemy Corel Photo Brush – AfterShot, Corel Photo Brush – ParticleShop, LastPass Premium 1-Year License, Corel Painter Essentials 5.

Za 12 dolarów natomiast w naszej bazie pojawią się jeszcze Panda Antivirus Pro (licencja na rok na 3 urządzenia), Windscribe (licencja na rok), SOUND FORGE Audio Studio 10.


Poprzedni artykułBlizzard udostępnia łatkę 1.28.3 do gry Warcraft III
Następny artykułSteam Summer Sale 2017 oficjalnie rozpoczęte. Przeceny gier do 90%
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.