Humble Bundle przygotowało promocję z oprogramowaniem Cyberlink o nazwie Humble Software Bundle Cyberlink. Za dowolną kwotę otrzymamy PhotoDirector 7 Deluxe, MakeUp Director, YouCam 7 Deluxe. Płacąc 13 dolarów lub więcej dostaniemy ActionDirector Version 1, Action Pack, ScreenRecorder. Za średnią i więcej wpadnie na nasze konto PhotoDirector 7 Ultra, PowerDirector 14 LE, Travel Pack, Version 4, PhotoDirector 7 Ultra Udemy Course.

Płacąc 30 dolarów otrzymamy PowerDirector 14 Ultra, Holiday Pack, Travel Pack, Version 5, PowerDirector 14 Ultra Udemy Course.


Poprzedni artykułLazer3D LZ7 – ciekawy projekt małej obudowy miniITX
Następny artykułCooler Master MasterMouse MM530 – mysz dla osób z chwytem Palm
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.