guild wars 2
guild wars 2

Walczą z różnymi przeciwnościami świata Tyrii nie bronią lub magią a… muzyką. Gildia Minstrel’s Waypoint (o inicjałach Cmaj) zaprasza wszystkich graczy Guild Wars 2 na swój koncert, który odbędzie się już w tę sobotę o godzinie 20.00 na europejskich serwerach gry.

Stworzone przez amerykańskie studio ArenaNet MMORPG Guild Wars 2 po dziś dzień przyciąga do siebie ogromną liczbę fanów. Czynników przyciągających graczy jest wiele, jednak niewątpliwie jednym z nich jest bardzo przyjazna i otwarta społeczność graczy. Wszyscy, którzy będą zainteresowani poczuciem tego typu energii będą mieli okazję poczuć sporą jej część w trakcie nadchodzącego występu gildii Minstrel’s Waypoint.

Kilka dni temu na łamach oficjalnego Reddita gry Guild Wars 2 została opublikowana informacja, że z okazji czwartej rocznicy istnienia gildii “Minstrelowie” chcą dać publiczny koncert w sobotę 4 sierpnia o godzinie 20.00 w północnej części krainy Dredgehaunt Cliffs. Postarano się również o bardzo klimatyczny plakat.

Guild Wars 2 koncertowo już w tę sobotę z zespołem Minstrel's Waypoint 1

W celu upewnienia się, że gracze trafią na tę samą mapę co grupa zaleca się, by w okolicach koncertu dołączyć do grupy naszych muzyków poprzez użycie komendy /squadjoin Silverdisc. Dla uczestników przewidziane zostały różne giveaway’e.

Warto się zainteresować działalnością Minstrel’s Waypoint tym bardziej, że w trakcie ich muzykowania nie są wykorzystywane żadnego rodzaju skrypty ani modyfikacje wspomagające grę na instrumentach. Ze swojej strony zapraszamy wszystkich nowych jak i starych graczy Guild Wars 2 do udziału w koncercie jak i zapoznania się z wcześniejszymi występami gildii na ich oficjalnym kanale Youtube. Sama gra dostępna jest od 2015 roku w modelu free2play do pobrania z oficjalnej strony.


ŹRÓDŁOr/Guildwars2
Poprzedni artykułDestiny 2 Update 1.2.3 – krótkie podsumowanie nowości od deweloperów
Następny artykułIntel Extreme Masters Shanghai 2018: Pierwszy dzień przed nami