TechPowerUp ogłosiło wydanie GPU-Z 1.19.0, specjalne oprogramowanie do wyświetlania informacji o karcie graficznej. Udoskonalono wsparcie dla kart graficznych AMD Radeon RX 500. Pojawiła się opcja zapisu BIOSu karty NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti. Dodano wsparcie dla kart graficznych NVIDIA Titan Xp, Quadro M600M, Quadro M1200. Zaimplementowano nowe Sapphire vendor Id.


Poprzedni artykułReprezentanci Blizzarda, Guerilla Games, Humble Bundle i Fig.co oraz Krzysztof Gonciarz dołączają do listy prelegentów Digital Dragons 2017 w Krakowie
Następny artykułRiME Dev Diary 2 – drugie dzienniki deweloperskie już dostępne
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.