TechPowerUp ogłosiło wydanie GPU-Z 0.8.9, specjalnego programu do wyświetlania informacji o karcie graficznej. Pojawiło się wsparcie dla kart graficznych AMD Polaris, najpewniej dla modelu AMD Radeon RX 480, który swoją premierę będzie miał już za kilka dni. Dodano obsługę nVidia GeForce GTX 1070. TechPowerUp poprawiło odczyt zegarów po podkręceniu kart GTX 1070/1080. Dodano prawidłowy odczyt wersji BIOSu dla GTX 1070/1080.

Pojawiła się obsługa NVIDIA Quadro M2000 oraz AMD E8860. Naprawiono monitoring pamięci, który czasami resetował się przy użyciu powyżej 4 GB. Usunięto inne drobne błędy.


Poprzedni artykułBracia Gower wracają by uczcić 15-lecie gry RuneScape
Następny artykułUnity Technologies prezentuje pełną wersję dema Adam
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.