GOG.com poinformowało o dostępności klienta GOG Galaxy 1.2. Dodano Universal Cloud Saves, czyli miejsce do przechowywania zapisanych stanów gier. Jest to swojego rodzaju chmura i będzie ona dotyczyć sporej liczby gier. Od teraz nie utracimy już naszych postępów, nawet reinstalując system od zera.

Pojawiła się opcja dopasowywania klienta pod swoje potrzeby. Dodano nowy tryb hibernacji, który usypia aplikację, podczas trwania gry lub bycia dłuższy czas w tle. Pojawił się ogranicznik przepustowości łącza, licznik klatek na sekundę, a także robienie zrzutów ekranów przy użyciu klawisza F12. Prócz tego znajdziemy również czat, wyświetlanie nowych wiadomości na pulpicie, i wiele więcej.


Poprzedni artykułDOTA 2 otrzymuje łatkę poprawiającą wydajność na procesorach AMD Ryzen
Następny artykułAMD planuje odświeżyć architekturę Polaris. Będzie nowe nazewnictwo rdzeni
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.