Genesis wprowadziło do swojej oferty torbę na laptopa – Pallad 500. Plecak potrafi zmieści notebooka o przekątnej ekranu do 17.3 cala. W produkcie zastosowano system piankowy Air Cell, który chroni przed wstrząsami czy uderzeniami. Plecak wykonano z wodoodpornego nylonu balistycznego, dzięki któremu jego wnętrze ma być bezpieczne nawet w czasie największej ulewy.

Genesis Pallad 500 posiada również cztery główne komory z przegródkami. Można w nich umieścić różne akcesoria gamingowe, jak słuchawki, klawiaturę, czy podkładkę na mysz. Z boku znajdują się kieszenie na smartfona i zapasowego akumulatora.

Plecak oferuje również wiele mniejszych przegródek oraz jedną dodatkową tylną kieszeń. Torba została wyceniona na 199 zł.


Poprzedni artykułRazer Atheris – bezprzewodowa mysz z technologią ATF
Następny artykułAMD Radeon Software Crimson ReLive Edition 17.8.1
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.