Firma Genesis powiększyła rodzinę swoich plecaków o model Pallad 100. Stworzono go z myślą o przenoszeniu laptopów 15.6 cala lub mniejszych. Plecak posiada wytrzymałą konstrukcję i zapewnia odpowiednie bezpieczeństwo urządzeniom w nim umieszczonym. Produkt wykonano z trwałego nylonu. Dodatkowo komora główna posiada wyściełaną przegródkę na przenośny komputer. W Pallad 100 znajdzie się miejsce także na książki, dokumenty czy peryferia gamingowe.

Genesis Pallad 100

Specjalny organizer pozwoli na schowanie przyborów biurowych lub telefonu. Także z przodu znalazło się miejsce na kieszeń dla przedmiotów podręcznych.

Genesis Pallad 100

Plecak posiada ergonomiczny tył. Ma się świetnie dopasowywać do kształtu pleców, jednocześnie zachowując dobrą wentylację. Paski na ramiona zostały wyściełane grubą warstwą pianki. Ma to mniej obciążać ramiona i wbijać się w ciało.

Genesis Pallad 100

U góry znajduje się dodatkowo wzmocniona rączka, pozwalająca na bezpieczne przenoszenie plecaka w ręce. Plecak Pallad 100 kosztuje około 70,00 zł.


Poprzedni artykułAMD ujawnia specyfikacje i ceny procesorów Ryzen 3 2200G i Ryzen 5 2400G
Następny artykułMike Rayfield i David Wang dołączają do firmy AMD
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.