Podczas targów Poznań Game Arena 2016 firma Genesis będzie obchodzić swoje 5 urodziny. Jej debiut na rynku miał miejsce w 2011 roku. Od tamtego czasu marka oferuje wysokiej klasy akcesoria gamingowe, jednocześnie rozwijając i udoskonalając swoje rozwiązania. Na stanowisku producenta odbędą się liczne prezentacje, konkursy, licytacje i wiele więcej.

Genesis, Poznań Game Arena 2016

Na umieszczonych na stoisku Genesis PC-tach fani będą mogli zagrać m.in. w Forza Horizon 3 i Gears of War 4. Co więcej, w trakcie trwania PGA Genesis planuje także rozgrywki w Counter Strike: Global Offensive.

To nie jedyny akcent związany z CS:GO. Rolę konferansjera będzie pełnił Łukasz Górski. Na dodatek na stoisku producenta pojawią się też dziewczyny z ekipy Team Genesis. Łowców autografów i robienia ciekawych, nietuzinkowych zdjęć, ucieszy pewnie obecność znanych youtuberów i cosplayerów. Zwiedzający zyskają także możliwość obejrzenie pojazdu, jakim jeździ Kapitan Genesis – superbohater marki.

Na stoisku odwiedzający będą mogli obejrzeć najnowsze produkty: klawiatury mechanicznej RX85 i fotele gamingowe SX33 I SX77. Z tymi ostatnimi wiąże się także kolejna z atrakcji. Mianowicie szansa wzięcia udziału w licytacji, w której do zdobycia będzie właśnie fotel Genesis.

Genesis, Poznań Game Arena 2016


Poprzedni artykułBlizzard uruchomił Halloween 2016 w grze Overwatch
Następny artykułValve odświeża mapę de_inferno w grze Counter Strike: GO
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.