Futuremark ujawniło swój pierwszy benchmark, przystosowany dla interfejsu DirectX 12 o nazwie Time Spy. Jak na razie nie zdradzono zbyt wielu szczegółów, a poznamy je najpewniej w te wakacje. Benchmark ma zapewnić wsparcie dla techniki Async Compute, a także ma zostać poprawiona obsługa wielu układów graficznych. Na filmie można zobaczyć sporo scen, bogatych w geometrie, wysokiej jakości tekstury, światła i wiele innych.

Benchmark Time Spy pojawi się w głównym pakiecie 3DMark i zapewne zostanie wykorzystany w testach wydajnościowych najnowszych kart graficznych nVidia i AMD.


Poprzedni artykułZalman K900M – mechaniczna klawiatura z podświetleniem LED
Następny artykułADATA Premier SP550 M.2 – znane nośniki SSD w małych rozmiarach
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.