Fractal Design przeprowadziła małe odświeżenie swojej marki. Zaprezentowano całkowicie nowe logo, które ma nawiązywać do tego, kim jest firma. Odświeżeniu poddana została również strona internetowa. Jest teraz czytelniejsza i przyjaźniejsza dla odwiedzających. Produkty pogrupowane są w odpowiednie kategorie, aczkolwiek sposób ich wyświetlania należałoby poprawić, bo jest za wolny.

Fractal Design - nowe logoFractal Design jest projektantem i producentem sprzętu komputerowego, w tym obudów, chłodzenia, zasilaczy i akcesoriów. Firma powstała w 2007 roku w Szwecji, a jej założycielem jest Hannes Wallin, który obecnie pełni rolę szefa. Przedsiębiorstwo kontynuuje cały czas rozwój koncepcji skandynawskiego projektowania, cichych komputerów oraz potężnych konfiguracji komputerowych. Jej najbardziej znane obudowy należą do serii Define.


ŹRÓDŁOfractal-design.com
Poprzedni artykułWorld of Warcraft Classic – można rezerwować imiona bohaterów
Następny artykułAlphacool Eisball – ciekawy rezerwuar z pompą w kształcie kuli
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.