Według informacji, jakie podały wytwórnie Universal Pictures i Legendary Pictures, premiera nadchodzącego filmu o serii gier Warcraft, została przesunięta na marzec 2016 roku. Pierwotnie film miał się ukazać 18 grudnia 2015 roku, w dniu premiery Star Wars: Episode VII. To pewnie jeden z tych powodów. Drugim może być stopień skomplikowania, jaki twórcy muszę przezwyciężyć – świat Warcrafta jest bardzo ogromny i zróżnicowany, a trzeba w kilkudziesięciu minutach przekazać najważniejsze dla widza informacje.

Według nas lepszym rozwiązaniem byłoby stworzenie kilku filmów oraz serialu w kilku sezonach, jak to ma miejsce ostatnimi czasy w przypadku książki: Gra o Tron.

Źródło: gamersbook.com

Poprzedni artykułPoradnik: Jak pracować z infografikami w organizacji pozarządowej?
Następny artykułDOTA 2 Update z nowym kurierem – Tory, the Sky Guardian
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.