Zmiany w Team Liquid? FalleN dołączy do składu za Twistzz’a?

1
65
Gabriel FalleN Toledo
Fot. MIBR
Po wczorajszym finale Intel Extreme Masters Global Challenge, w którym Astralis pokonało Team Liquid 3:0 na portalu Rush B Media pojawiła się informacja o tym, że w amerykańskim składzie będą zmiany. Jest to na pewno ogromne zaskoczenie, bowiem do Team Liquid za Russela „Twistzz’a” Van Dulkena ma dołączy sympatyczny, brazylijski zawodnik, znany na całym świecie – Gabriel „FalleN” Toledo.

Nie jest to jednak jedyna informacja w tej sprawie, bo jak dowiedzieli się dziennikarze zagranicznego portalu, Gabriel „FalleN” Toledo już w październiku miał okazję trenować ze swoim nowym zespołem, natomiast Russel „Twistzz” Van Dulken postanowił zrobić przerwę od gry. Już wcześniej Team Liquid postanowiło zrobić zmiany w samym zespole. Do składu dołączył nowy trener – Jason „moses” O’Toole, a także nowy zawodnik – Michael „Grim” Wince. 

We wrześniu tego roku w brazylijskiej organizacji MIBR mieliśmy duże zmiany, a jedną z nich była taka, że Gabriel „FalleN” Toledo, poszedł na ławkę rezerwowych.


Poprzedni artykułDamian „DD Esport” Dąbrowski: „Internetowych wydarzeń było zdecydowanie za dużo.”
Następny artykułE-sport w czasie pandemii koronawirusa. Jak wyglądał tegoroczny e-sport?
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.
Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] informacje, o których pisaliśmy zaraz po zakończeniu Intel Extreme Masters Global Challenge. Gabriel “FalleN” Toledo dołącza oficjalnie do amerykańskiego Teamu Liquid. Brazylijczyk zastąpił w składzie Kanadyjczyka – Russela “Twistzz’a” Van […]